fbpx

Karrier

ha biztos munkahelyet
és korrekt fizetést szeretnél!

A HUFBAU szombathelyi építőanyag és barkácsáruházának fiatalos csapatába teherautó sofőrt keresünk.

Munkaidő:

  • heti 40 óra, 1 műszakos (nappali) munkarend, szabad hétvégékkel

Feladatok:

  • Építési anyagok kiszállítása és daruzása a vevők részére Szombathely és környékén
  • Termékeink szállítása telephelyek között (Szombathely, Csorna, Kapuvár, Győr, Mosonmagyaróvár)

Elvárások:

  • Érvényes C vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Érvényes tachográf kártya (sofőr kártya)
  • Emelőgépkezelői bizonyítvány (4451 járműre szerelt daru)

Előny:

  • Áruszállítási és daruzási tapasztalat

Miért minket válassz?

  • Mi értékeljük a lendületes, barátságos, optimista hozzáállásod
  • Fizetésed 8 órás, bejelentett munkaviszony után kapod
  • Cégünket a folyamatos fejlődés jellemezi
  • Számunkra fontos a csapat és a jó hangulat

Információk röviden

Munka megnevezése
Teherautó sofőr

Munkavégzés helye
Szombathely, Varasd u. 18.

Munkaidő
Hétfőtől-péntekig
7:00-től 17:00-ig
1 órás ebédidővel

Töltsd ki a rövid jelentkezési űrlapunkat!
Végül kattints a „JELENTKEZEM MOST” feliratú gombra!

Ha nem tudnád csatolni önéletrajzodat,
kérjük add le jelentkezésed a [email protected] e-mail címre!

    Scroll to Top